airBaltic pārvadāto pasažieru skaits starp Rīgu un Liepāju vasaras mēnešos pieaug par 56%

12.09.2019
airBaltic pārvadāto pasažieru skaits starp Rīgu un Liepāju vasaras mēnešos pieaug par 56%
Liepāja. Latvijas lidsabiedrība airBaltic trīs vasaras mēnešos maršrutā starp Rīgu un Liepāju pārvadājusi vairāk nekā 4 700 pasažieru jeb par 56% vairāk nekā attiecīgajā laika periodā pērn.

airBaltic izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) norāda: "Šajā vasaras sezonā mēs palielinājām iekšzemes lidojumu skaitu uz Liepāju no trīs līdz pieciem reisiem nedēļā, un mēs redzam, ka pasažieru pieprasījums ir ievērojami pieaudzis. Mēs turpinām attīstīt šo maršrutu, ziemas mēnešos palielinot reisu skaitu no trīs līdz četriem lidojumiem nedēļā."

"Šis iekšzemes maršruts uzlabo savienojumus starp abām pilsētām, kā arī no Liepājas uz galamērķiem airBaltic maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos. Palielinot lidojumu skaitu starp Rīgu un Liepāju, mēs vēl vairāk uzlabosim Liepājas savienojamību ar pārējo pasauli. Šāds iekšzemes pakalpojums ir nozīmīgs reģiona ekonomikai. Mēs piedāvājam uzlabotu savienojamību gan biznesa, gan atpūtas ceļotājiem," piebilst Martins Gauss (Martin Gauss).

Vasaras sezonā airBaltic no Rīgas uz Liepāju lidojumus veic piecas reizes nedēļā ar Bombardier Q400 NextGen lidmašīnu, pasažieriem ceļā pavadot aptuveni 40 minūtes. Vienvirziena aviobiļetes cena ir no 15 eiro, ieskaitot lidostu nodevas. Pilns airBaltic piedāvāto lidojumu saraksts pieejams uzņēmuma mājaslapā www.airBaltic.com.

airBaltic nodrošina lidojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem no Rīgas, Tallinas un Viļņas, piedāvājot ērtus savienojumus no Rīgas uz plašo galamērķu klāstu lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos.

Par airBaltic īsumā:

airBaltic (AIR BALTIC CORPORATION) ir punktuālākā lidsabiedrība Eiropā, kas savieno Baltijas reģionu ar 70 galamērķiem Eiropā, Tuvajos Austrumos un NVS. airBaltic ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 80% akciju, bet Larsam Tūsenam ar viņam pilnībā piederošu SIA Aircraft Leasing 1 pieder aptuveni 20%. airBaltic flotē ir 39 lidmašīnas: 19 Airbus A220-300, 8 Boeing 737 un 12 Bombardier Q400 NextGen. airBaltic ir saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus par izcilību, inovatīviem pakalpojumiem un saviem sasniegumiem, pateicoties veiksmīgai uzņēmējdarbības restrukturizēšanai. 2017. gadā lidsabiedrība saņēma CAPA apbalvojumu kā gada reģionālā lidsabiedrība, bet 2018. gadā airBaltic tika apbalvota ar ATW Tirgus līdera balvu. 2019. gadā airBaltic saņēma Airline Strategy Nozares līderības balvu (Sector Leadership Award). Papildus tam 2014., 2015., 2016. un 2017. gadā airBaltic sasniedza labākos punktualitātes rādītājus pasaulē.


1 ceļotājs
Pieaugušie (12+)
Bērni (2-11)
Zīdaiņi (0-2)