Top.Mail.Ru

airBaltic palielina lidojumu skaitu uz Islandi

05.04.2019
airBaltic palielina lidojumu skaitu uz Islandi
Rīga. Latvijas lidsabiedrība airBaltic paziņo, ka no jūnija tā palielinās lidojumu skaitu starp Rīgu un Reikjavīku Islandē, piedāvājot trīs lidojumus nedēļā. Aviokompānija airBaltic atsāks sezonālos tiešos lidojumus maršrutā Rīga–Reikjavīka 2019. gada 25. maijā.

airBaltic izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) norāda: "Uzsākot trešo vasaras sezonu, kurā piedāvājam tiešos lidojumus uz Reikjavīku, mēs novērojām augsto pieprasījumu šajā maršrutā. Pateicoties papildu reisiem un modernās Airbus A220-300 lidmašīnas lielākai ietilpībai, mēs šajā vasarā piedāvāsim par 29% vairāk sēdvietu lidojumos uz Islandi."
Maršruts    Lidojuma biežums    Sākuma datums    Cena*, Basic    Cena*, Premium    Cena*, Business
 Riga–Reykjavik    3 flights weekly    May 25, 2019    89 EUR    135 EUR    565 EUR

*Zemākā pieejamā cena (vienā virzienā), ieskaitot nodokļus, nodevas un maksu par pakalpojumiem – www.aviokase.lv

Lidojumi starp Rīgu un Reikjavīku tiks veikti ar Airbus A220-300 lidmašīnu, pasažieriem ceļā pavadot trīs stundas un 55 minūtes. Vienvirziena biļetes cena uz Reikjavīku ir no 89 eiro, ieskaitot lidostu nodevas un transakcijas maksu. Pilns airBaltic piedāvāto lidojumu saraksts un aviobiļetes pieejamas mājaslapā www.aviokase.lv.

airBaltic nodrošina lidojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem no Rīgas, Tallinas un Viļņas, piedāvājot ērtus savienojumus no Rīgas uz plašo galamērķu klāstu lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos. 2019. gada vasaras sezonā airBaltic uzsākusi lidojumus no Rīgas uz Dublinu, Štutgarti un Ļvovu, kā arī maijā sāks lidojumus uz Kosu un Menorku.
1 ceļotājs
Pieaugušie (12+)
Bērni (2-11)
Zīdaiņi (0-2)