travel all world countries and cities

airBaltic nominēta IATA Daudzveidības un iekļaujošas komandas balvai

03.06.2019
airBaltic nominēta IATA Daudzveidības un iekļaujošas komandas balvai
Seula. Starptautiskā gaisa transporta asociācija (IATA) paziņojusi, ka Latvijas lidsabiedrība airBaltic kā viena no četrām aviokompānijām nominēta Daudzveidības un iekļaujošas komandas balvai (Diversity & Inclusion Team Award), kuras ceremonija norisinājās ikgadējās IATA kopsapulces laikā Seulā, Korejas Republikā.

airBaltic izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) norāda: "Esmu patiesi pagodināts, ka airBaltic saņēmusi atzinību globālā mērogā par tās darbu šajā nozīmīgajā jomā. Kā inovatīva lidsabiedrība airBaltic ir veicinājusi progresu dažādās jomās Latvijā un globālā mērogā. Mēs esam apņēmušies sasniegt dzimumu līdzvērtību un mudināt sievietes izvēlēties labi apmaksātas profesijas."

Kopš 2013. gada airBaltic darbinieku vidū visā uzņēmumā saglabājusi pilnīgu dzimumu līdzvērtību. Šobrīd vairāk nekā 40% no airBaltic augstākā līmeņa vadības pārstāvjiem ir sievietes. Lidsabiedrība arī saglabājusi 50% dzimumu proporciju starp visiem vadītājiem.

IATA izpilddirektors Aleksandrs de Ženjaks (Alexandre de Juniac): "Es apsveicu visus nominantus un uzvarētājus, kuriem ir jābūt lepniem par to, ko viņi ir sasnieguši un kā veicina daudzveidības un iekļaušanās attīstību. Mūsu industrija ir daudzveidīga, kā arī mums nepieciešams līdzvērtīgi daudzveidīgs un iekļaujošs darbaspēks, lai nodrošinātu tai visu nepieciešamo. Tomēr vēl ir daudz darba, kas jāpaveic, lai sasniegtu vajadzīgo līdzsvaru, jo īpaši attiecībā uz dzimumu vienlīdzību augstākajos vadības līmeņos. Šodien apbalvotie uzņēmumi demonstrē un iedvesmo šo progresu."

IATA Daudzveidības un iekļaujošas komandas balva ir radīta, lai godinātu lidsabiedrības, kuras savā daudzveidībā piedzīvojušas reālas izmaiņas, pateicoties darbam, kas paveikts attiecībā uz daudzveidību un iekļaušanu. Kopā ar airBaltic IATA Daudzveidības un iekļaujošas komandas balvai nominētas bija arī tādas lidsabiedrības kā Air New Zealand, Iceland Air un Qantas Airways. IATA Daudzveidības un iekļaujošas komandas balvu saņēma Air New Zealand.

IATA Daudzveidības un iekļaujošu balvu mērķis ir novērtēt lielisko darbu, kas tiek darīts, lai attīstītu nozari nākotnē. 2019. gadā ieviestās balvas tiek piešķirtas trīs kategorijās un tās izvērtē neatkarīga žūrija. Kopumā IATA saņēmusi 68 pieteikumus.

airBaltic piedāvā lētas aviobiļetes uz vairāk nekā 70 galamērķiem no Rīgas, Tallinas un Viļņas, piedāvājot ērtus savienojumus no Rīgas uz plašo galamērķu klāstu lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos. 2019. gada vasaras sezonā airBaltic ir uzsākusi lidojumus no Rīgas uz Dublinu, Štutgarti un Ļvovu, kā arī Kosu un Menorku

03.06.2019  Aviokase.lv

1 ceļotājs
Pieaugušie (12+)
Bērni (2-11)
Zīdaiņi (0-2)