airBaltic lidmašīna nokrāsota Igaunijas karoga krāsās. Vadība skaidro iemeslus

30.06.2019
airBaltic lidmašīna nokrāsota Igaunijas karoga krāsās. Vadība skaidro iemeslus
Ņemot vērā aizvien pieaugošo Latvijas lidsabiedrības “airBaltic” pakalpojumu popularitāti Igaunijā, “airBaltic” pagājušajā nedēļas nogalē “Magnetic MRO” telpās, kas atrodas Lenarta Meri Tallinas lidostā, pabeidza “Airbus A220-300” lidmašīnas īpašo krāsojumu.

Tagad “airBaltic” lidmašīnu Airbus A220-300 ar reģistrācijas numuru YL-CSJ rotā Igaunijas karoga krāsas, kā arī tā nodēvēta galvaspilsētas Tallinas vārdā.

    “airBaltic” izpilddirektors Martins Gauss norāda, ka Igaunijas tirgū novērots ļoti augsts pieprasījums.

“”airBaltic” komanda ir pagodināta pasniegt īpašu dāvanu Igaunijas pasažieriem. Tagad mēs nesīsim pasaulē arī Igaunijas vārdu, jo Igaunijas karoga krāsas lepni plīvos virs mūsu galvām augstu gaisā.”

    Lai radītu šo mākslas darbu, 15 profesionāli krāsotāji strādāja 1000 stundas.

Kopumā krāsošanā tika izmantoti 250 litri grunts, krāsas un lakas, krāsotā slāņa biezumam veidojot 120 mikronu jeb 0,12 mm.
    “airBaltic” 2019. gada pirmajos piecos mēnešos uz un no Igaunijas pārvadājusi vairāk nekā 210 000 pasažieru.

Salīdzinājumā ar attiecīgo laika periodu pērn lidsabiedrība Igaunijā pārvadājusi par 31% vairāk pasažieru uz galamērķiem tās maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, Krievijā, NVS un Tuvajos Austrumos.

“airBaltic” piedāvā aviobiļetes no Tallinas, veicinot biznesa attiecības un sniedzot lielākas atpūtas ceļojumu iespējas uz un no Igaunijas galvaspilsētas.

    Ņemot vērā pieaugošo pieprasījumu Tallinā, “airBaltic” ir stiprinājusi savu klātbūtni tur, piedāvājot vairāk tiešos reisus no Tallinas lidostas.

Papildinot maršruta karti ar trīs jauniem tiešajiem lidojumiem šajā gadā, “airBaltic” tagad kopumā no Tallinas piedāvā tiešos reisus uz 12 dažādiem galamērķiem.

Kopš jūnija “airBaltic” Tallinā bāzē divas “Airbus A220-300” lidmašīnas.

Šobrīd tā ir pasaulē videi draudzīgākā komerciālā lidmašīna, jo “Airbus A220-300” ir pirmais lidaparāts, kura dzīves cikla ietekmes uz vidi deklarācija ir pilnīgi caurskatāma, palīdzot samazināt CO2 un NOX emisijas attiecīgi par 20% un 50%.

“airBaltic” nodrošina lidojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem no Rīgas, Tallinas un Viļņas, piedāvājot ērtus savienojumus no Rīgas uz plašo galamērķu klāstu lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos.

2019. gada vasaras sezonā “airBaltic” ir uzsākusi lidojumus no Rīgas uz Dublinu, Štutgarti un Ļvovu, kā arī uz Kosu un Menorku.
“airBaltic” ir dibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 80,05% akciju, bet Larsam Tūsenam ar viņam pilnībā piederošu SIA “Aircraft Leasing 1” pieder aptuveni 20%.

“airBaltic” flotē ir 39 lidmašīnas: 19 “Airbus A220-300”, 8 “Boeing 737” un 12 “Bombardier Q400 NextGen”.

1 ceļotājs
Pieaugušie (12+)
Bērni (2-11)
Zīdaiņi (0-2)