airBaltic jūlija pieprasītākie galamērķi no Rīgas

21.08.2023
airBaltic jūlija pieprasītākie galamērķi no Rīgas
Rīga. Latvijas lidsabiedrība airBaltic paziņojusi, ka pieprasītākie galamērķi no Rīgas jūlijā bijuši Londona, Nica un Cīrihe. Šie galamērķi ir populāri gan atpūtas, gan komandējumu vajadzībām, jo lidsabiedrība pasažieriem piedāvā plašu ceļojumu iespēju klāstu un elastīgus lidojumu grafikus.

Lielbritānijas dinamiskā galvaspilsēta Londona ceļotājiem piedāvā daudzveidīgus rajonus, izcilus kultūras objektus un bagātu vēsturi. airBaltic lidojumus uz Londonas Getvikas lidostu veic katru dienu līdz pat diviem reisiem dienā, pasažieriem ceļā pavadot vien 2 stundas un 50 minūtes.

Izbaudiet pilsētu, kurā nemanāmi saplūst pludmales klusums un kultūras izsmalcinātība – airBaltic ar četriem lidojumiem nedēļā piedāvā nesteidzīgu un elegantu franču dzīvesveidu Nicā, kas atrodas tikai 3 stundu ilga lidojuma attālumā.

Cīrihe apvieno inovācijas, mantojumu un skaistumu, piesaistot apmeklētājus ar savu šarmu un ainavām. Izbaudiet šo valdzinošo pilsētu Šveicē, jo airBaltic no Rīgas uz Cīrihi piedāvā tiešos lidojumus katru dienu, nodrošinot ērtu nokļūšanu.

Papildus šiem galamērķiem airBaltic lidojumi uz Minheni, Stokholmu, Parīzi un Vīni jūlijā arī bijuši starp iecienītākajiem maršrutiem no Rīgas.

airBaltic nodrošina lidojumus vairāk nekā 100 maršrutos no Rīgas, Tallinas, Viļņas un Tamperes, piedāvājot ērtus savienojumus lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļāfrikā un Kaukāza reģionā. Pilns airBaltic lidojumu saraksts un aviobiļetes ir pieejamas mājaslapā www.aviokase.lv.
1 ceļotājs
Pieaugušie (12+)
Bērni (2-11)
Zīdaiņi (0-2)