airBaltic aviobiļešu cenas ilgtermiņā varētu nedaudz samazināties

11.05.2020
airBaltic aviobiļešu cenas ilgtermiņā varētu nedaudz samazināties
Lidojumu biļešu cenas ilgtermiņā varētu nedaudz samazināties, pirmdien, 11.maijā, biznesa vadības vebinārā teica Latvijas nacionālās lidsabiedrības airBaltic valdes priekšsēdētājs Martins Gauss.

«Mēs prognozējam, ka aviobiļešu cenas būs nedaudz mazākas nekā pirms krīzes, jo lidsabiedrībām būs mazāki izdevumi uz degvielu un citām lietām,» teica Gauss.

Viņš arī skaidroja, ka, atsākoties lidojumiem, biļešu cenas varētu būt nedaudz lielākas, jo būs mazāk lidojumu. Savukārt ilgtermiņā cenas varētu būt nedaudz mazākas nekā pirms COVID-19 pandēmijas izraisītās krīzes.

Jau ziņots, ka airBaltic reģistrēta 1995.gadā, un tās pamatkapitāls ir 256,473 miljoni eiro, liecina Firmas.lv informācija. Pēc provizoriskiem datiem, uzņēmuma apgrozījums pērn bija 508,955 miljoni eiro, kas ir pieaugums par 23%, bet uzņēmums cieta zaudējumus 7,7 miljonu eiro apmērā pretstatā peļņai gadu iepriekš.

Latvijas valstij pieder 80,05% airBaltic akciju, bet finanšu investoram, Dānijas uzņēmējam Larsam Tūsenam piederošajam Aircraft Leasing 1 – gandrīz 20% akciju.

1 ceļotājs
Pieaugušie (12+)
Bērni (2-11)
Zīdaiņi (0-2)