travel all world countries and cities

airBaltic Liepājas maršrutā aprīlī pārvadā rekordlielu pasažieru skaitu

29.05.2019
airBaltic Liepājas maršrutā aprīlī pārvadā rekordlielu pasažieru skaitu
Liepāja. Latvijas lidsabiedrība airBaltic 2019. gada aprīlī uz un no Liepājas pārvadājusi 1 282 pasažierus, kas uzņēmumam ir jauns rekords kopš regulāro lidojumu atsākšanas starp Rīgu un Liepāju 2017. gadā.

No aprīļa airBaltic palielinājusi iekšzemes lidojumu skaitu starp Rīgu un Liepāju no trīs līdz pieciem reisiem nedēļā. Tādējādi tiek papildus uzlabots savienojums starp šīm abām pilsētām, kā arī no Liepājas uz tālākiem galamērķiem airBaltic maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos.

airBaltic lidojumus maršrutā Rīga–Liepāja veic piecas reizes nedēļā ar Bombardier Q400 NextGen lidmašīnu, pasažieriem ceļā pavadot aptuveni 40 minūtes. Vienvirziena aviobiļetes cena ir no 15 eiro, ieskaitot lidostu nodevas un transakcijas maksu. Pilns airBaltic piedāvāto lidojumu saraksts pieejams  mājaslapā www.aviokase.lv.

airBaltic nodrošina lidojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem no Rīgas, Tallinas un Viļņas, piedāvājot ērtus savienojumus caur Rīgu uz plašo galamērķu klāstu lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos.
1 ceļotājs
Pieaugušie (12+)
Bērni (2-11)
Zīdaiņi (0-2)