airBaltic Liepājā organizē Pilotu akadēmijas Atvērto durvju dienu

06.06.2019
airBaltic Liepājā organizē Pilotu akadēmijas Atvērto durvju dienu
Liepāja. Latvijas lidsabiedrība airBaltic sadarbībā ar starptautisko lidostu Liepāja organizē Atvērto durvju dienu, kas starptautiskajā lidostā Liepāja norisināsies 7. jūnijā no plkst.15:00 līdz 19:00.

Katram dalībniekam būs iespēja no airBaltic Pilotu akadēmijas pašreizējiem studentiem un instruktoriem uzzināt vairāk par pilota profesiju, kā arī iepazīties ar Diamond DA40 un DA42 apmācību lidaparātiem, kas tiek izmantoti studiju procesā. Papildus tam būs iespējams iepazīties ar plašām profesiju izvēles iespējām, ko piedāvā airBaltic.

Šajā pasākumā piedalīsies arī starptautiskās lidostas Liepāja, airBaltic, Liepājas Valsts tehnikuma, Latvijas gaisa satiksmes un PNB Bankas pārstāvji.

airBaltic Pilotu akadēmija tika atklāta 2018. gada aprīlī, un pašlaik pirmās četras studentu grupas turpina studijas. Šī ir vienīgā programma, kas piedāvā augstas kvalitātes pilota apmācības, pēc kuru pabeigšanas studenti kļūs par airBaltic pilotiem. Papildu informācijai un pieteikuma aizpildīšanai lūdzam apmeklēt mājaslapu: https://www.pilotacademy.com/lv/.

airBaltic piedāvā aviobiļetes  uz vairāk nekā 70 galamērķiem no Rīgas, Tallinas un Viļņas, piedāvājot ērtus savienojumus no Rīgas uz plašo galamērķu klāstu lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos. 2019. gada vasaras sezonā airBaltic ir uzsākusi lidojumus no Rīgas uz Dublinu, Štutgarti un Ļvovu, kā arī Kosu un Menorku.
1 ceļotājs
Pieaugušie (12+)
Bērni (2-11)
Zīdaiņi (0-2)