airBaltic 2020. gadā atbildējusi uz vienu miljonu pasažieru jautājumu

12.02.2021
airBaltic 2020. gadā atbildējusi uz vienu miljonu pasažieru jautājumu
Rīga. Latvijas lidsabiedrība airBaltic 2020. gadā atbildējusi uz 997 000 pasažieru pieprasījumu, kas saņemti zvanu centrā, e-pastā vai sociālajos medijos. Lai arī pērn airBaltic pārvadāto pasažieru skaits salīdzinājumā ar 2019. gadu kritās par 73%, pasažieru interesējošo jautājumu skaits pieauga par 26%.

airBaltic izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) norāda: “Līdzko tika ieviesti pirmie ceļošanas ierobežojumi 2020. gada martā, mēs novērojām būtisku pieprasījumu skaita pieaugumu no mūsu pasažieriem. Visu 2020. gadu mēs bijām uzticams informācijas avots mūsu pasažieriem par dažādajiem, mainīgajiem ceļošanas ierobežojumiem visā Eiropā.”

“Sākotnēji aizvien lielāks zvanu un e-pastu skaits radīja ilgāku gaidīšanas laiku mūsu klientiem. Mēs nekavējoties uzlabojām mūsu klientu apkalpošanas un zvana centra kapacitāti. Palielinot darbinieku skaitu, mēs spējām saglabāt augstu pakalpojumu līmeni,” piebilst Martins Gauss.

Dažus mēnešus 2020. gadā vidējais zvana ilgums pārsniedza 14 minūtes, salīdzinot ar iepriekšējo vidējo rādītāju trīs minūtes un 30 sekundes. Tajā pat laikā airBaltic spēja saglabāt vidējo zvana gaidīšanas laiku rindā zem vienas minūtes.

Kamēr ienākošo zvanu un e-pastu skaits pieauga attiecīgi par 23% un 26%, sarunu skaits sociālajos medijos dubultojās. airBaltic aktīvi strādā, lai uzlabotu pakalpojumus, ko lidsabiedrība klientiem piedāvā Facebook Messenger un citās sociālo mediju platformās.

Pasažieru veselība un drošība ir airBaltic galvenā prioritāte. airBaltic ieviesusi plašus veselības aizsardzības pasākumus un lidojumus organizē saskaņā ar atbildīgo institūciju rekomendācijām. Lai uzzinātu vairāk par airBaltic veselības aizsardzības pasākumiem, aicinām apmeklēt airBaltic mājaslapu: https://www.airbaltic.com/lv/veselibas-aizsardziba.
1 ceļotājs
Pieaugušie (12+)
Bērni (2-11)
Zīdaiņi (0-2)