airBaltic 18. maijā sāks tiešos lidojumus no Tallinas

14.05.2020
airBaltic 18. maijā sāks tiešos lidojumus no Tallinas
Informējam, ka pēc visu nepieciešamo atļauju saņemšanas airBaltic 18. maijā sāks tiešos lidojumus no Tallinas uz Amsterdamu, Kopenhāgenu, Oslo, savukārt no 25. maija uz Viļņu.
airBaltic ir gatava atsākt lidojumus no starptautiskās lidostas Rīga, tiklīdz tiks saņemta atļauja no atbildīgajām iestādēm. 

airBaltic izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) norāda: “Pirms krīzes mēs bijām vadošais pārvadātājs Tallinā, nodrošinot vislabāko savienojamību mūsu Igaunijas pasažieriem.
Tagad mēs atgriežamies ar noteiktu mērķi saglabāt mūsu pozīcijas Igaunijā un Baltijā. Ņemot vērā mūsu fokusu uz vienotu Airbus A220-300 floti, mēs esam labā pozīcijā, lai atsāktu darbību Tallinā.”

“Mūsu pasažieru, darbinieku un sabiedrības veselība un drošība stāv pāri visam. Kad atsāksim lidojumus, visiem pasažieriem nodrošināsim sejas maskas un dezinfekcijas salvetes. Mūsu lidojumos sekosim līdzi atbildīgo iestāžu rekomendācijām. Papildus tam mēs joprojām turpinām izstrādāt precīzas vadlīnijas vairākām citām drošības aktivitātēm,” papildina Martins Gauss.

Lidojumi TLL-AMS/CPH/OSL un VNO-TLL ir publicēti un pieejami visās rezervēšanas sistēmās un airBaltic mājaslapā:

* Tallinn – Amsterdam      BT621/622            operated daily as of 18th May
* Tallinn – Copenhagen     BT195/196            operated 3x weekly (D135) as of 18th May
* Tallinn – Oslo                BT199/200            operated 2x weekly (D47) as of 21st May

1 ceļotājs
Pieaugušie (12+)
Bērni (2-11)
Zīdaiņi (0-2)