travel all world countries and cities

Liepāja - lidojumi notiks aizvien biežāk

16.04.2019
Liepāja - lidojumi notiks aizvien biežāk
Naktī uz pirmdienu Liepājas iedzīvotājus satraucis lidmašīnu motoru troksnis naktī.

Attīstoties Liepājas lidostai, lidojumi šeit notiks aizvien biežāk. Kā zināms, šopavasar lidsabiedrība Air Baltic veic lidojumus no Rīgas un uz Rīgu jau piecas reizes nedēļā. Liepājas lidostā lidmašīna nolaižas ap pusnakti, agri no rīta tā dodas prom.

Mūsu lidostā darbojas arī "Air Baltic" Pilotu akadēmija. Tieši šeit topošajiem lidotājiem notiek praktiski treniņi. Pilotiem jāmāk vadīt lidmašīna arī tumsā, tāpēc ne katru nakti, bet reizēm treniņlidojumi ir notikuši un arī nākotnē dažkārt notiks nakts stundās. Tā kā akadēmija attīstās, tie notiks aizvien biežāk.

Lidojumi tiek veikti saskaņā ar pastāvošajiem noteikumiem atbilstošā augstumā, izpildot visas drošības prasības. Skaņu ietekmē laika apstākļi. Skaidrs laiks, vēja virziens, ātrums naktī no svētdienas uz pirmdienu sekmēja lidmašīnas radītas skaņas dzirdamību, kas citos laika apstākļos būtu pavisam nenozīmīga. airBaltic piedāvā lētas aviobiļetes no Rīgas un Liepājas.

Taču ne vienmēr virs Liepājas rūc tieši tās lidmašīnas, kuras mēs apkalpojam lidostā. Skaņa var nākt arī no citiem lidaparātiem, kuri laižas pāri pilsētai un nav ar mums saistīti.

Agris Sprūde
1 ceļotājs
Pieaugušie (12+)
Bērni (2-11)
Zīdaiņi (0-2)