Lidsabiedrība airBaltic uzsāks lidojumus no Rīgas uz Tenerifi

14.04.2021
Lidsabiedrība airBaltic uzsāks lidojumus no Rīgas uz Tenerifi
Rīga. Latvijas lidsabiedrība airBaltic no 2021. gada 2. septembra plāno uzsākt regulāros lidojumus jaunā maršrutā starp Rīgu un Tenerifi Spānijā. airBaltic plāno reisus starp Rīgu un Tenerifi veikt trīs reizes nedēļā ar lidmašīnu Airbus A220-300.

airBaltic izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) norāda: “Tenerife ir lielākais un populārākais galamērķis Kanāriju salās, un tas būs lielisks papildinājums mūsu uzlabotajai maršrutu kartei. Piedāvāsim vēl vienu saulainu un drošu savienojumu ceļotājiem no Baltijas valstīm. Tas būs viens no garākajiem lidojumiem mūsu maršrutu kartē. Mēs ar nepacietību gaidām tuvojošos vasaras sezonu un ticam, ka epidemioloģiskā situācija uzlabosies, pieaugot vakcinācijas tempam.”
Maršruts    Lidojumu biežums    Sākuma datums    Cena *, GREEN    Cena *, GREEN Classic    Cena *, Business
 Rīga­–Tenerife    3 lidojumi nedēļā    2021. gada 2.septembris    159 EUR    209 EUR    649 EUR
 

*Atkarībā no pieejamības airBaltic mājaslapā zemākā pieejamā cena (vienā virzienā), ieskaitot nodokļus, nodevas un maksu par pakalpojumiem.

Šajā vasaras sezonā airBaltic arī piedāvās drošus savienojumus starp Rīgu un Irakliju (Grieķija), Santorini (Grieķija), Neapoli (Itālija) un Edinburgu (Apvienotā Karaliste). Pilns airBaltic piedāvāto lidojumu saraksts un aviobiļetes pieejamas mājaslapā www.aviokase.lv.

Pasažieru veselība un drošība ir airBaltic galvenā prioritāte. airBaltic ieviesusi plašus veselības aizsardzības pasākumus un lidojumus organizē saskaņā ar atbildīgo institūciju rekomendācijām.

1 ceļotājs
Pieaugušie (12+)
Bērni (2-11)
Zīdaiņi (0-2)