Lidsabiedrība airBaltic uzsāks lidojumus no Rīgas uz Santorini

08.04.2021
Lidsabiedrība airBaltic uzsāks lidojumus no Rīgas uz Santorini
Rīga. Latvijas lidsabiedrība airBaltic no 2021. gada 5. jūnija plāno uzsākt regulāros lidojumus jaunā maršrutā starp Rīgu un Santorini Grieķijā. airBaltic ieplānojusi lidojumus starp abām pilsētām veikt vienu reizi nedēļā.

airBaltic izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) norāda: “Šajā vasaras sezonā mēs plānojam savienot Rīgu ar vairākiem saulainiem galamērķiem Vidusjūras reģionā. Mēs ar prieku piedāvājam drošas un ērtas ceļošanas iespējas starp Rīgu un labi pazīstamo Grieķijas salu Santorini. Mēs gatavojamies gaidāmajai vasaras sezonai ar uzlabotu maršrutu karti, un ticam, ka tas varētu būt laiks, kad uzlabosies epidemioloģiskā situācija un pieprasījums lidojumiem palielināsies.”
Maršruts    Lidojumu biežums    Sākuma datums    Cena *, GREEN    Cena *, GREEN Classic    Cena *, Business
 Rīga­–Santorine    1 lidojums nedēļā    2021. gada 5.jūnijs    139 EUR    249 EUR    679 EUR
 

*Atkarībā no pieejamības airBaltic mājaslapā zemākā pieejamā cena (abos virzienos), ieskaitot nodokļus, nodevas un maksu par pakalpojumiem.

Lidojumiem starp Rīgu un Santorini tiks veikti ar Airbus A220-300 lidmašīnām. Pilns airBaltic piedāvāto lidojumu saraksts un aviobiļetes pieejamas mājaslapā www.aviokase.lv.

Pasažieru veselība un drošība ir airBaltic galvenā prioritāte. airBaltic ieviesusi plašus veselības aizsardzības pasākumus un lidojumus organizē saskaņā ar atbildīgo institūciju rekomendācijām.

1 ceļotājs
Pieaugušie (12+)
Bērni (2-11)
Zīdaiņi (0-2)