travel all world countries and cities

Lidojums kā atpūta

15.07.2019
Lidojums kā atpūta
Dzīvesstila blogere Diāna Kubasova ceļo patiešām daudz, un nupat viņas apmeklēto valstu sarakstā nonākusi arī Grieķija kā 66. valsts. Lidmašīnā modelei jāsēžas vairākas reizes mēnesī, tādēļ viņu droši var saukt par pieredzējušu ceļotāju un Diānas ieteikumos, kā lidojumu padarīt par piedzīvojumu, ko izbaudīt, vērts ieklausīties.

 “Patīkams satraukums par ceļojumu mani pārņem jau iepriekšējā vakarā, kravājot somas. Rokas bagāžā vienmēr lieku sejas masku, ko nevajag kautrēties lidojuma laikā uzlikt,” pamāca Diāna. Somā der ielikt arī roku krēmu, lūpu balzamu un micelārā ūdens salvetes, ar ko noņemt kosmētiku. Tieši ādas mitrināšana nodrošinās to, ka galamērķī ieradīsies skaista un jutīsies svaigi. Lai izvairītos no sapampušām kājām, labāk novilkt apavus un uzģērbt kompresijas zeķes, bet matos var ieziest eļļiņu, lai tie neelektrizējas. Arī teiciens “septiņreiz nomēri, vienreiz nogriez” attiecināms uz Diānas gatavošanos, jo labāk lieku reizi pārliecināties, ka somā ielikti visi mīļākie kosmētikas produkti.

Ceļojums sākas jau lidmašīnā, tādēļ pirmais, ko daru, apsēžoties savā vietā, – izdzeru glāzi dzirkstoša šampanieša”Diāna Kubasova
Lidojuma laiku Diāna allaž cenšas pavadīt lietderīgi – viņa mēdz strādāt vai lasīt kādu grāmatu. Brīžos, kad gribas atpūtināt acis, viņa austiņās klausās kādu vērtīgu audiogrāmatu. “Man ļoti patīk lidot, daudzi brīnās, kā tas var būt, jo paši pirms lidojuma mēdz uztraukties. Man patiešām patīk atrasties gaisā – skatos uz mākoņiem un priecājos. Pārņem pasakaina brīvības sajūta, arī pateicība, ka man dzīvē dota iespēja apskatīt tik skaistas vietas,” stāsta Diāna.

“Lidojot man ir svarīgas ērtības, tādēļ ceļoju airBaltic biznesa klasē. Tas man ļauj izmantot ātrās reģistrēšanās lodziņu un bez rindas iziet cauri drošības kontrolei. Sēdvieta ir plaša, un varu izvēlēties kvalitatīvu un gardu maltīti,” viņa uzsver.
Man patiešām patīk atrasties gaisā- skatos uz mākoņiem un priecājos. Pārņem pasakaina brīvības sajūta, arī pateicība, ka man dzīvē dota iespēja apskatīt tik skaistas vietas Diāna Kubasova
Izkāpjot no lidmašīnas, Diāna vienmēr jūtas atpūtusies un gatava apskatīt pilsētu vai doties darba gaitās. Viņa iesaka arī citiem lidmašīnā pavadīto laiku uztvert kā daļu no aizraujoša ceļojuma, atvilkt elpu un izbaudīt šo brīdi.

Latvijas nacionālā aviokompānija “airBaltic” saviem pasažieriem piedāvā svaigu, garšīgu un kvalitatīvu ēdienu par izdevīgu cenu. Lai ceļojuma baudīšana sāktos jau lidmašīnā, pasažieriem pirms lidojuma ir iespēja iepazīties ar ēdienkarti un veikt pasūtījumu, no bagātīgā piedāvājuma izvēloties savai gaumei un prasībām atbilstošāko maltīti.

1 ceļotājs
Pieaugušie (12+)
Bērni (2-11)
Zīdaiņi (0-2)