Aviokompānija airBaltic prezentē 2024. gada kalendāru

07.12.2023
Aviokompānija airBaltic prezentē 2024. gada kalendāru
Rīga. Tuvojoties 2023. gada beigām Latvijas lidsabiedrība airBaltic prezentē ikgadējo kalendāru 2024. gadam. Jau tradicionāli modeles visiem 12 mēnešiem ir airBaltic darbinieces.

airBaltic 2024. gada kalendārs godina ievērojamas sievietes aviācijā, kuras ir piemērs daudzveidībai, spēkam un aizrautībai. Turklāt šis izdevums ir īpaši veltīts airBaltic iedvesmojošajām sievietēm – no pilotēm un salona apkalpes līdz vadītājām un speciālistēm –, atspoguļojot plašās iespējas šajā nozarē. Lidojumā un uz zemes viņu inteliģence un apņēmība veicina lidsabiedrības izaugsmi, iemiesojot arī Come under Our Wing (Nāc zem mūsu spārna) filozofijas būtību – godināt ieguldījumu airBaltic pozitīvajā gaisotnē, iedrošinot ikvienu pacelties uz jaunām virsotnēm.

Kalendāra fotogrāfijas iemūžinājusi Aiga Rēdmane, kura ar airBaltic sadarbojusies jau vairākus gadus. Aigas Rēdmanes asistents bija Ģirts Raģelis, modeļu stiliste – Līga Banga, bet par frizūrām un grimu bija atbildīgas mākslinieces Aija Ūdentiņa un Baiba Tiltiņa,

Ņemot vērā to, ka airBaltic ir Baltijas lidsabiedrība, kas savieno reģionu ar pasauli, visi dizaineri un zīmoli, kuru apģērbi kalendāra fotogrāfijās redzami, ir no Baltijas valstīm – PIXIE Won`t Play, LANGA.STUDIO, Undress. Tāpat pārstāvēti tādi pasaulē atzīti zīmoli kā Massimo Dutti, The Sea Silk, Apranga, Ivo Nikkolo un Maje.

Jaunos airBaltic sienas un galda kalendārus 2024. gadam ir iespējams iegādāties uzņēmuma aviobiļešu kasē lidostā Rīga, kā arī lidsabiedrības airBaltic mājaslapā.

airBaltic nodrošina lidojumus vairāk nekā 100 maršrutos no Rīgas, Tallinas, Viļņas un Tamperes, piedāvājot ērtus savienojumus lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļāfrikā un Kaukāza reģionā. Pilns airBaltic lidojumu saraksts un lētas aviobiļetes ir pieejamas mājaslapā aviokase.lv.

1 ceļotājs
Pieaugušie (12+)
Bērni (2-11)
Zīdaiņi (0-2)