·
Tūrisma firmām:
Mēs norezervēsim un izdrukāsim aviobiļetes Jūsu klientiem. Pakalpojumu Jūs varat pasūtīt, nosūtot ziņojumu uz info@aviokase.lv  

» Aviobiļetes | Lidot lēti

Izvēloties lidojuma sākumpunktu Wizz Air Riga, atcerieties, ka aviokompānija WizzAir veic lidojumus arī no citām pilsētām un valstīm, tāpēc var kombinēt lidojumus, izvēloties vienu no galamērķiem kā pārsēšanās punktu uz citu reisu. WizzAir cenas ir vienlīdz pievilcīgas gan īsiem lidojumiem, gan garākiem.

easyJet ir zemo cenu aviokompānija no Lielbritānijas. Uz saviem lidojumiem aviokompānija easyJet piedāvā lētas aviobiļetes par zemām cenām.

Norwegian ir zemo cenu aviokompānija no Norvēģijas. Norwegian Air ir atzīta par trešo lētāko aviosabiedrību Eiropā, kā arī tā ir otra lielākā aviosabiedrība Skandināvu valstīs.Tiešie Norwegian lidojumi no Rīgas uz tādām pilsētām kā Oslo, Stokholma un Kopenhagena  ļauj viegli, ātri un lēti tikt līdz jums nepieciešamajai pilsētai. Tā kā aviokompānija Norwegian Air ir budžeta jeb diskaunters, uzņēmums tiešām piedāvā iegādāties aviobiļetes lēti.