·
Tūrisma firmām:
Mēs norezervēsim un izdrukāsim aviobiļetes Jūsu klientiem. Pakalpojumu Jūs varat pasūtīt, nosūtot ziņojumu uz info@aviokase.lv  

» Aviobiļetes | Aviokompāniju akcijas

Wizz Air uzsāk 24 stundu izpārdošanu ar 20% atlaidi lidojumiem - 10.01.2019


Tikai šodien, 10.janvārī aviokompānija Wizzair piedāvā 20% atlaidi saviem lidojumiem!

20% atlaide visiem lidojumiem uz visiem galamērķim. Nepalaidiet garām šos lieliskos piedāvājumus.

Vēlaties doties uz saulainu pludmali vai slēpot kalnos? To visu var rezervēt par zemākām cenām. Nepalaidiet garām šo iespēju un rezervējiet ceļojumu jau šodien!

Atlaide 20% noteiktām lidmašīnu biļetēm.

Tikai rezervējot šodien, 10.janvārī       20% ATLAIDE

Tagad pieejama ikvienam !   Tikai rezervējot šodien, 10.janvārī


Noteikumi un nosacījumi

*20 % atlaide attiecas uz cenām, ieskaitot nodokļus, obligātās maksas un mazo kabīnes bagāžu (maksimālie izmēri: 42 x 32 x 25 cm), bet ne administrēšanas maksu.Šis piedāvājums ir spēkā šodien, 10.janvārī! no 00.00 līdz 23.59 CET. Atlaide ir spēkā tikai rezervējumiem, kuros ir ne vairāk kā 10 pasažieri.

WizzAir no Rīgas. Wizz Air piedāvā lētas aviobiļetes uz saviem lidojumiem.  Aviokompānija Wizz Air ir apņēmusies izmantot jaunus lidaparātus. Wizz Air pašlaik nodrošina lidojumus vairāk nekā 390 maršrutos Eiropā. Tagad, ar WizzAir no Rīgas, par pievilcīgām cenām var doties uz daudzām pasaules pilsētām: Hamburga, Liverpūle, Stavangere, Londona, Oslo, Barselona, Donkastera, Dortmunde, Parīze un Eindhovena. WizzAir lidmašīnas nogādās jūs uz Spāniju, Franciju, Vāciju, Angliju, Norvēģiju. Izvēloties lidojuma sākumpunktu Wizz Air Riga, atcerieties, ka aviokompānija WizzAir veic lidojumus arī no citām pilsētām un valstīm, tāpēc var kombinēt lidojumus, izvēloties vienu no galamērķiem kā pārsēšanās punktu uz citu reisu.

Rezervējiet aviobiļetes WizzAir mūsu mājas lapā!

WizzAir latviski

Jautājumi par Wizzair


atpakaļ