·
Tūrisma firmām:
Mēs norezervēsim un izdrukāsim aviobiļetes Jūsu klientiem. Pakalpojumu Jūs varat pasūtīt, nosūtot ziņojumu uz info@aviokase.lv  

» Aviobiļetes | Aviokompāniju akcijas

Aeroflot piedāvā lētas aviobiļetes uz Maskavu un Kazaņu. - 03.11.2017


 Aeroflot piedāvā lētas aviobiļetes uz Maskavu un Kazaņu.

Aeroflot piedāvā lētas aviobiļetes uz saviem lidojumiem.   

Maskavā valda 24h rosība… Dabā un parkos varat baudīt grandiozus lielizmēra darbus, kultūru - muzejos, operās, galerijās un teātros, izklaidi – iepirkšanās centros, naktsklubos vai restorānos. Maskava vienmēr ir nomodā!

Kazaņa atrodas apmēram 800 km no Maskavas. Tā ir pilsēta ar modernām augstceltnēm, labi saglabātām 18. un 19. gadsimta ēkām un košu arhitektūru. Īsto Kazaņas atmosfēru sajutīsiet, pastaigājoties pa galveno gājēju ielu, Baumana ielu, kas pārpilna ar muzikāliem priekšnesumiem, kafejnīcām, muzejiem, suvenīru veikaliņiem un izklaides vietām. Savukārt, pilsētas garšu un smaržu atradīsiet Kazaņas tirgū starp garšvielu, tēju vai augļu plauktiem.

Aeroflot akcija

  Kazaņa 219 EUR
  Maskava 190 EUR

Pārdošanā:03.11.2017 - 22.11.2017.

Lidojumi: 03.11.2017 - 24.03.2018

 

• Cena lidojumam turp un atpakaļ ar lidostu nodokļiem un servisa maksu.
-aviobiļetes cenā iekļauta ēdināšana un bagāžas pārvadāšana (rokas 8 kg un reģistrējamā bagāža 23 kg)

Biļetes noteikumi:
• Minimālais uzturēšanās laiks galamērķī: 2 dienas, vai nakts no sestdienas uz svētdienu;
• Biļetes nav maināmas un atgriežamas;
• Vārda maiņa nav iespējama
• Biļetes rezervācija bez apmaksas spēkā 24 stundas
 

Aeroflot lētas aviobiļetes no AvioKases.lv

Reģistrācija uz Aeroflot reisiem

Kazaņa ir apmēram 1000 gadus veca pilsēta pie Volgas kreisā krasta. Tā ieņem nozīmīgu vietu Krievijas ekonomikas, zinātnes un kultūras dzīvē. Kazaņa ir apbrīnojama pilsēta, kur cieši savijas austrumu, rietumu vēsture un kultūra, kur gadsimtiem cilvēki dzīvo mierā un saskaņā, neraugoties uz ticību un nacionalitāti.

Krievijas aviolīnijas Aeroflot (Аэрофлот) piedāvā saviem pasažieriem dažādu veidu biļetes: ekonomiskajā, komforta un biznesa klasē. Turklāt, iegādājoties biļetes Aeroflot aviolīniju lidmašīnai no pilsētas Rīga, jūs varat ieplānot visu tā, lai Maskava vai Pēterburga būtu pārsēšanās vieta vēl tālākam galamērķim. Jo no Krievijas galvaspilsētas un Sanktpēterburgas tiek veikti lidojumi teju uz visām pasaules vietām.

Aeroflot piedāvā vienus no labākajiem un kvalitatīvākajiem pamata klases pakalpojumiem tirgū - optimāls klāsts par pievilcīgu cenu. Pateicoties modernai gaisa kuģu flotei un mūsdienīgam salona interjeram, jūs gūsiet patīkamu atmosfēru lidojuma laikā, savukārt Aeroflot augsti novērtētais personāls parūpēsies par labsajūtu.
atpakaļ