·
Tūrisma firmām:
Mēs norezervēsim un izdrukāsim aviobiļetes Jūsu klientiem. Pakalpojumu Jūs varat pasūtīt, nosūtot ziņojumu uz info@aviokase.lv  

» Aviobiļetes | Aviokompāniju akcijas

Aeroflot piedāvā lētas aviobiļetes uz Kazaņu - 23.08.2017


 Aeroflot piedāvā lētas aviobiļetes uz Kazaņu. 

Aeroflot piedāvā lētas aviobiļetes uz saviem lidojumiem.   

Kazaņa ir apmēram 1000 gadus veca pilsēta pie Volgas kreisā krasta. Tā ieņem nozīmīgu vietu Krievijas ekonomikas, zinātnes un kultūras dzīvē. Kazaņa ir apbrīnojama pilsēta, kur cieši savijas austrumu, rietumu vēsture un kultūra, kur gadsimtiem cilvēki dzīvo mierā un saskaņā, neraugoties uz ticību un nacionalitāti.

Kazaņa   
216 EUR

• Cena lidojumam turp un atpakaļ ar lidostu nodokļiem un servisa maksu.
-aviobiļetes cenā iekļauta ēdināšana un bagāžas pārvadāšana (rokas 8 kg un reģistrējamā bagāža 23 kg)

Biļetes noteikumi:
• Minimālais uzturēšanās laiks galamērķī: 2 dienas, vai nakts no sestdienas uz svētdienu;
• Biļetes nav maināmas un atgriežamas;
• Vārda maiņa nav iespējama
• Biļetes rezervācija bez apmaksas spēkā 24 stundas
  

• Vietu skaits katrā izlidošanas dienā ir ierobežots!

• Pārdošanā: līdz 30.08.2017

• Ceļojuma periods:  23.08.2017 - 28.10.2017 

Aeroflot lētas aviobiļetes no AvioKases.lv

Reģistrācija uz Aeroflot reisiem

Rīgas lidostā var reģistrēties lidojumam izmantojot lidostas darbinieku palīdzību vai izmantojot Aeroflota mājas lapu. On-line reģistrācija sākās pirms 24 stundām un beidzās pirms 1 h 30 min pirms reisa izlidojuma.

Krievijas aviolīnijas Aeroflot (Аэрофлот) piedāvā saviem pasažieriem dažādu veidu biļetes: ekonomiskajā, komforta un biznesa klasē. Turklāt, iegādājoties biļetes Aeroflot aviolīniju lidmašīnai no pilsētas Rīga, jūs varat ieplānot visu tā, lai Maskava vai Pēterburga būtu pārsēšanās vieta vēl tālākam galamērķim. Jo no Krievijas galvaspilsētas un Sanktpēterburgas tiek veikti lidojumi teju uz visām pasaules vietām.

Aeroflot piedāvā vienus no labākajiem un kvalitatīvākajiem pamata klases pakalpojumiem tirgū - optimāls klāsts par pievilcīgu cenu. Pateicoties modernai gaisa kuģu flotei un mūsdienīgam salona interjeram, jūs gūsiet patīkamu atmosfēru lidojuma laikā, savukārt Aeroflot augsti novērtētais personāls parūpēsies par labsajūtu.


atpakaļ